Skip to content Skip to footer

Partnerzy

FHU Kamlex współpracując z wiodącymi na rynku finansowym firmami zapewnia w swej ofercie szeroki wachlarz produktowy, gwarantujący precyzyjny dobór oferty.
Icon

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Domeną firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Nowe logo podkreśla jakość oferty, przyjazność ubezpieczyciela i innowacyjność.
Icon

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. 28 grudnia 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR Warta S.A. połączyły siły tworząc drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.
Icon

TUW

Działalność Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oparta jest na wzajemności i realizuje społeczno-ekonomiczną ideę „jeden za wszystkich wszyscy za jednego". Podstawowym celem Towarzystwa jest zapewnienie pełnej i stosunkowo taniej ochrony ubezpieczeniowej dla Członków którzy tworzą Towarzystwo.
Icon

PZU S.A.

PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.
Icon

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy oferujące szeroki wachlarz ubezpieczeń. Spółki są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Group – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.
Icon

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA działającej na obszarze całej Polski. Inwestorem strategicznym spółki jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach – UNIQA Versicherungen AG.
Icon

Ergo Hestia

Ergo Hestia to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes.
Icon

Wiener

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group od 30 lat ubezpiecza Klientów w obszarze wszystkich ubezpieczeń majątkowych. Należy do czołówki polskich zakładów ubezpieczeń. Od 28 lutego 2019 r. jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
Icon

Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia zdobyła zaufanie wielu klientów między innymi dzięki solidnej likwidacji szkód. Specjalizuje się głównie w ubezpieczeniach rolnych, a oferty skierowane są do mieszkańców małych i średnich miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.
Icon

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie.
Icon

LINK 4

Działamy na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jesteśmy pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.
Icon

InterRisk

Działamy na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów.
Icon

Allianz

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat, rozwijając się dynamicznie, stał się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego, oferując kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych.